Tým basketbalistek Králova Pole má dvě nové hráčky

18.09.2018 | KP BRNO | ŽBL

Brno – Vedení basketbalistek Králova Pole zareagovalo na vlnu zranění a přivedlo dvě nové hráčky.

Královopolská rozehrávačka Gabriela AndělováFoto: Deník/Lubomír Stehlík

Pětadvacetiletá litevská reprezentantka Dovile Saurazaite dor přišla s cílem nahradit rozehrávačku Gabrielu Andělovou, která jde koncem října na operaci s přetrženými vazy v koleni.

Další posilou je osmadvacetiletá Američanka Jasmine Gill, jenž má zaujmout pozici vysokého křídla. „Vzhledem ke stavu zranění některých hráček jsme byli nuceni tým adekvátně doplnit. Jednali jsme i o návratu Terezy Peckové a o příchodu Kateřiny Bartoňové, obě hráčky se však z rodinných a osobních důvodů rozhodly jinak. Situaci jsme tedy řešili tím nejcitlivějším možným výběrem zahraničních hráček, aby za rozumné finance přinesly potřebnou kvalitu, byly rozehrané a vhodně doplnily stávající kádr,“ uvedl manažer týmu Richard Foltýn.

Autor: Vladimír Formánek

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/tym-basketbalistek-kralova-pole-ma-dve-nove-hracky-20180918.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací