Posila basketbalového KP Brno Gillová se blýskla proti USK. Zaznamenala 23 bodů

25.09.2018 | KP BRNO | ŽBL

Piešťany, Brno - Velice dobře se uvedly na víkendovém turnaji v Piešťanech nové posily basketbalistek KP Brno – Američanka Jasmine Gillová a Litevka Dovile Saurazaiteová. I jejich zásluhou vybojovaly Brňanky třetí příčku, když nejprve s euroligovým USK Praha prohrály po solidním výkonu 63:79 a poté v souboji o bronz zdolaly domácí Piešťanské Čajky 68:61.

Proti USK Praha se Gillová dokonce blýskla 23 body. Trenéru Zdeňkovi přitom chyběly Andělová, Remenárová a Kopecká, přímo na turnaji se pak zranila ještě Sládková. „S výkonem týmu jsme spokojeni, výhra nad silným domácím týmem je cenná. Při premiéře v našem dresu se dobře ukázaly Gillová i Saurazaiteová, navíc obě výborně zapadly i lidsky,“ pochvaloval si manažer týmu Richard Foltýn týden před startem ligového ročníku.

Autor: Antonín Zabloudil

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/posila-basketbaloveho-kp-brno-gillova-se-blyskla-proti-usk-zaznamenala-23-bodu-20180925.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací