Omlazený tým začal vítězně, ale jen první set. Liberci na úvod podlehly 1:3

07.10.2018 | Volejbalový klub KP Brno | UNIQA Extraliga žen

Brno - Úvodní sadu sezony vyhrály, poté ovšem převzaly iniciativu soupeřky. Volejbalistky Králova Pole v zápase prvního kola extraligy podlehly na domácí palubovce Liberci 1:3 na sety.

Brněnské hráčky nenenavázaly na výkon z prvního setu. „Po výborném začátku jsme si bohužel zápas prohráli sami svým zbytečným strachem. Před dalším utkáním musíme zapracovat na spoustě věcí,“ uvedl pro klubový web nový hlavní trenér brněnského týmu Tomáš Samsely, jenž má k ruce výrazně omlazený kádr.

Po úspěšném začátku držely Královoplanky se soupeřkami krok i do stavu 10:10 ve druhé sadě, poté ovšem začal panovat hostující celek a set vyhrál jasně 25:16.

Poté Samselyho svěřenkyně nezachytily začátky setů a i následující dvě sady ztratily. „Prohra nás samozřejmě moc mrzí, teď už se ale musíme plně soustředit na další zápas,“ zmínila Klára Vyklická po svém premiérovém mistrovském zápase v roli kapitánky týmu.

O první body zabojují volejbalistky Králova Pole ve čtvrtek, kdy je na programu duel se Šternberkem. Utkání začíná v hale na Vodově ulici v šest hodin večer.

Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/omlazeny-tym-zacal-vitezne-ale-jen-prvni-set-liberci-na-uvod-podlehly-1-3-20181007.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací