Volejbalistky jsou bez trenéra. Rojko v Králově Poli končí

01.05.2018 | Volejbalový klub KP Brno | UNIQA Extraliga žen

Brno – Ještě ani pořádně nevstřebaly zklamání a navíc se ocitly bez trenéra. U družstva královopolských volejbalistek totiž bezprostředně po sezoně končí kouč Marek Rojko, který se stal sportovním ředitelem Slovenské volejbalové federace.

Čtyřicetiletý stratég strávil v Brně dvě sezony. V minulé vybojoval s týmem extraligový bronz, letos jeho svěřenky skončily čtvrté. Vedení klubu však požádal ještě před koncem play-off o předčasné ukončení smlouvy. „Domluvili jsme se vzájemně. Chceme vyjít vstříc jak Slovenské volejbalové federaci, tak zohlednit osobní důvody, které k tomuto rozhodnutí Marka Rojka vedly,“ vysvětlil prezident KP Brno Richard Wiesner.

Rojko v Králově Poli zastával také roli generálního manažera A týmu. „V nové pracovní pozici i osobním životě mu přeji hodně úspěchů a zároveň mu děkuji za jeho dosavadní přínos pro náš klub,“ prohlásil Wiesner.

V současné době tak klub intenzivně hledá náhradu. „Ještě nemáme jasno, kdo Marka vystřídá, o obsazení postu hlavního kouče momentálně jednáme,“ dodal prezident brněnského celku.


Autor: Patrik El-Talabáni

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/volejbalistky-jsou-bez-trenera-rojko-v-kralove-poli-konci-20180501.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací