Prohru Zbrojovky s Karvinou odvraceli v závěru mladíci

21.01.2016 | FC Zbrojovka Brno | Fortuna Národní liga

Brno – Duo Jakubů odmítlo prohru fotbalistů brněnské Zbrojovky. Ve středečním přípravném duelu v Karviné to dlouho vypadalo na výhru domácího druholigového týmu, jenže proti byli dva mladíci. Jakub Šural deset minut před koncem snížil na 1:2 a Jakub Kučera minutu před koncem zařídil remízu.

Pro oba nadějné hráče šlo o premiérové góly v dresu A týmu. „Utkání bylo typické pro toto období. Poměrně rychle jsme dostali zbytečný gól vinou chyby na levé straně hřiště. Své šance jsme nevyužili. Soupeř ve druhé půli naopak zvýšil, my jsme na vývoj reagovali přeskupením sil. Přichystal se posunul na hrot, celkově se naše hra zlepšila, což vedlo k vyrovnání," hodnotil na klubovém webu kouč Zbrojovky Václav Kotal.

Zbrojovku nyní čeká poslední přípravný duel v České republice, už v pátek změří na umělé trávě ve Vyškově síly s ostravským Baníkem.

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.